AVM GÜVENLİĞİ

Yoğunluğu avm ‘nin açık olduğu saatlerde yaşanan fakat tüm güvenlik hizmetlerinde olduğu gibi yirmi dört saat esasına göre verilen bir hizmettir. Kamusal bir alan avm ‘de kapıda giriş kontrolü ile başlayan güvenlik hizmeti, gasp / taciz / narkotik madde satışı / yankesicilik / masadan – mağazadan hırsızlık gibi çeşitli alt detayları ve bu alanlarda belli uzmanlıkları; takip tespit ve engelleme yeteneklerini de gerektirir.

Sevdiklerimiz ile kendimizi güvende hissettiğimiz en değerli yerler yuvalarımızdır. Size ve sevdiklerinize, profesyonel bir çalışma ortamında arzu ettiğiniz huzur ve güven ortamının 7/24 sağlanması ise bizim işimizdir. Uzman personellerimiz tarafından ücretsiz olarak gerçekleştirilecek keşif, inceleme ve değerlendirmeye göre hazırlanacak risk analimiz doğrultusunda görev yapacak olan güvenlik görevlisi personelimiz site/binanızın güvenliğini kesintisiz olarak sağlayacaklardır. Görev yapacak olan personelimiz; Özel Güvenlik mevzuatı hakkında bilgi sahibi, yetki ve sorumluluklarının bilincinde, farklı zamanlarda farklı konularda verilen duruma dayalı eğitimler ile tecrübe birikimini artırmış site ve binanın güvenilirliğini ve imajını temsil ettiğinin farkında olarak hizmet vermektedir.

avm-2

Neden Biz?

Uzun Yıllardır Yürütmekte Olduğumuz Güvenlik Hizmetlerinden tecrübe, profesyonel ekip ve Gelişmiş teknoloji kullanımı geri kalan bütün değişkenlerin önünde yer almaktadır.

30 Yılı Aşkın Deneyim

MAR Güvenlik, güvenlik sektöründe 30 Yılı aşkın deneyimli yöneticileriyle size, işinize veya ihtiyacınıza uygun strateji ve çözüm üretiyor.

AVM GÜVENLİĞİ
TECRÜBE
AVM GÜVENLİĞİ
EKİP

Profesyonel Ekip

Profesyonel Ekip yetiştirmek ve çalıştırmak sektörde en önemli hususlardandır. İşimizi ve güvenliğinizi önemsiyoruz. Profesyonel eğitimli yönetici ve saha ekibimizle hizmetinizdeyiz.

GELİŞMİŞ TEKNOLOJİ

Günümüzde gelişen dünyayla kendini her geçen gün daha fazla yenileyen güvenlik sektöründe teknoloji kullanımı artık kaçınılmaz. Mar Güvenlik sizin için en uygun teknoloji seçimini yapmaktadır.

AVM GÜVENLİĞİ
TEKNOLOJİ