BİNA VE TESİS GÜVENLİĞİ

Sevdiklerimiz ile kendimizi güvende hissettiğimiz en değerli yerler yuvalarımızdır. Etkili bina ve tesis güvenliği hizmeti alınması oldukça önemlidir. Size ve sevdiklerinize, profesyonel bir çalışma ortamında arzu ettiğiniz huzur ve güven ortamının 7/24 sağlanması ise bizim işimizdir.
Uzman personellerimiz tarafından ücretsiz olarak gerçekleştirilecek keşif, inceleme ve değerlendirmeye göre risk analizi hazırlanır. Bu doğrultuda görev yapacak olan güvenlik görevlisi personelimiz site/binanızın güvenliğini kesintisiz olarak sağlayacaklardır.
Görev yapacak olan personelimiz; Özel Güvenlik mevzuatı hakkında bilgi sahibi, yetki ve sorumluluklarının bilincinde, farklı zamanlarda farklı konularda verilen duruma dayalı eğitimler ile tecrübe birikimini artırmış site ve binanın güvenilirliğini ve imajını temsil ettiğinin farkında olarak hizmet vermektedir.

bina-ve-tesis-guvenligi-1

Neden Biz?

Uzun Yıllardır Yürütmekte Olduğumuz Güvenlik Hizmetlerinden tecrübe, profesyonel ekip ve Gelişmiş teknoloji kullanımı geri kalan bütün değişkenlerin önünde yer almaktadır.

30 Yılı Aşkın Deneyim

MAR Güvenlik, güvenlik sektöründe 30 Yılı aşkın deneyimli yöneticileriyle size, işinize veya ihtiyacınıza uygun strateji ve çözüm üretiyor.

BİNA VE TESİS GÜVENLİĞİ
TECRÜBE
BİNA VE TESİS GÜVENLİĞİ
EKİP

Profesyonel Ekip

Profesyonel Ekip yetiştirmek ve çalıştırmak sektörde en önemli hususlardandır. İşimizi ve güvenliğinizi önemsiyoruz. Profesyonel eğitimli yönetici ve saha ekibimizle hizmetinizdeyiz.

GELİŞMİŞ TEKNOLOJİ

Günümüzde gelişen dünyayla kendini her geçen gün daha fazla yenileyen güvenlik sektöründe teknoloji kullanımı artık kaçınılmaz. Mar Güvenlik sizin için en uygun teknoloji seçimini yapmaktadır.

BİNA VE TESİS GÜVENLİĞİ
TEKNOLOJİ