HASTANE GÜVENLİĞİ

Ana detayları ile plaza ve iş merkezi güvenliği ile benzeşse de bu hizmette iki kritik nokta vardır. Bunlardan birincisi acil servis güvenliğidir. Yaşam ile ölüm arasında çok ince bir çizgide iken buraya başvuran veya getirilen hastaların yakınlarının sonuca göre verecekleri tepkilere hazırlıklı olmak, bunların tahmin etmek ve engellemek bu hizmetin en önemli noktasıdır. Bu hizmette bir diğer önemli husus ise yeni doğan ünitesi güvenliğidir. Çocuk / bebek kaçırma riski bu hizmetin en büyük risk değerlendirilmedir. Bu riske karşı personelin hastane personeli ile işbirliği içinde olması ve uzmanlarca eğitilmesi en önemli husustur.

Hastanelerimiz hayatın akışı içerisinde farklı sebeplerden dolayı sürekli olarak kullandığımız özel veya kamu kurumlarıdır. Çok farklı özellik ve niyetler taşıyan vatandaşımızın giriş ve çıkış yaptığı, hizmet beklediği ve duygusal suiistimalin zaman zaman tavan yaptığı hastane ortamlarında güvenliğin sağlanması ciddi bir bilgi ve tecrübeyi zorunlu kılmaktadır. Hastalar, hasta yakınları ve hastane çalışmalarına verilecek davranışsal tepkiler ile hastane ortamının 7/24 elektronik olarak takip edilmesi, meydana gelebilecek olaylara doğru ve zamanında müdahale ise ciddi bir koordinasyon ve ekip çalışması ile mümkündür. Uzman personellerimiz tarafından ücretsiz olarak gerçekleştirilecek keşif, inceleme ve değerlendirmeye göre hazırlanacak risk analimiz doğrultusunda görev yapacak olan güvenlik görevlisi personelimiz hastanemiz güvenliğini kesintisiz olarak sağlayacaklardır. Görev yapacak olan personelimiz; Özel Güvenlik mevzuatı hakkında bilgi sahibi, yetki ve sorumluluklarının bilincinde, farklı zamanlarda farklı konularda verilen duruma dayalı eğitimler ile tecrübe birikimini artırmış hastane güvenilirliğini ve imajını temsil ettiğinin farkında olarak hizmet vermektedir.

hastane-guvenligi-1

Neden Biz?

Uzun Yıllardır Yürütmekte Olduğumuz Güvenlik Hizmetlerinden tecrübe, profesyonel ekip ve Gelişmiş teknoloji kullanımı geri kalan bütün değişkenlerin önünde yer almaktadır.

30 Yılı Aşkın Deneyim

MAR Güvenlik, güvenlik sektöründe 30 Yılı aşkın deneyimli yöneticileriyle size, işinize veya ihtiyacınıza uygun strateji ve çözüm üretiyor.

HASTANE GÜVENLİĞİ
TECRÜBE
HASTANE GÜVENLİĞİ
EKİP

Profesyonel Ekip

Profesyonel Ekip yetiştirmek ve çalıştırmak sektörde en önemli hususlardandır. İşimizi ve güvenliğinizi önemsiyoruz. Profesyonel eğitimli yönetici ve saha ekibimizle hizmetinizdeyiz.

GELİŞMİŞ TEKNOLOJİ

Günümüzde gelişen dünyayla kendini her geçen gün daha fazla yenileyen güvenlik sektöründe teknoloji kullanımı artık kaçınılmaz. Mar Güvenlik sizin için en uygun teknoloji seçimini yapmaktadır.

HASTANE GÜVENLİĞİ
TEKNOLOJİ