İŞ MERKEZİ / PLAZA GÜVENLİĞİ

Güvenliğini sağladığımız İş Merkezi / Plaza’nın öncelikle risk analizi yapılarak riskli bölgeler belirlenip elektronik güvenlik sistemi kurulur. Bina giriş çıkışları güvenlik altına alınarak bina içerisi 7/24 kameralarla izlenir. Bu sayede binada bulunan demirbaşlar ile çalışanların can ve mal güvenliğine gelebilecek zararlar önceden tespit edilerek gerekli tedbirler alınır. Gelen misafirlerin kime geldiği bilgisi alınarak geldiği kişi aranır ve onay istenir. Onay verildiği takdirde kimlik alınarak ziyaretçi kartı verilir ve kayıt tutulur. Üst araması yapılarak gideceği yere gerekli yönlendirme yapılır. Ziyaretçinin binadan çıkışında imzası alınarak kimliği geri iade edilir.

plaza-is-merkezi-guvenligi-1

Neden Biz?

Uzun Yıllardır Yürütmekte Olduğumuz Güvenlik Hizmetlerinden tecrübe, profesyonel ekip ve Gelişmiş teknoloji kullanımı geri kalan bütün değişkenlerin önünde yer almaktadır.

30 Yılı Aşkın Deneyim

MAR Güvenlik, güvenlik sektöründe 30 Yılı aşkın deneyimli yöneticileriyle size, işinize veya ihtiyacınıza uygun strateji ve çözüm üretiyor.

İŞ MERKEZİ / PLAZA GÜVENLİĞİ
TECRÜBE
İŞ MERKEZİ / PLAZA GÜVENLİĞİ
EKİP

Profesyonel Ekip

Profesyonel Ekip yetiştirmek ve çalıştırmak sektörde en önemli hususlardandır. İşimizi ve güvenliğinizi önemsiyoruz. Profesyonel eğitimli yönetici ve saha ekibimizle hizmetinizdeyiz.

GELİŞMİŞ TEKNOLOJİ

Günümüzde gelişen dünyayla kendini her geçen gün daha fazla yenileyen güvenlik sektöründe teknoloji kullanımı artık kaçınılmaz. Mar Güvenlik sizin için en uygun teknoloji seçimini yapmaktadır.

İŞ MERKEZİ / PLAZA GÜVENLİĞİ
TEKNOLOJİ