RESİDANCE GÜVENLİĞİ

Site giriş kapısından başlayarak site genelindeki tüm ortak alanları kapsayan güvenlik hizmetidir. Bu hizmette esas olan siteye kontrol ve kaydı yapılmamış hiçbir aracın veya onayı alınmamış hiçbir şahsın girmemesini sağlamaktır. Böylelikle ana ama, kötü niyetli şahısların hırsızlık ve benzeri istenmeyen olaylara yol açmasına engel olmaktır.  Bununla birlikte yangın ve doğal afet gibi risklere karşı gereken tedbirleri almak ve hazırlıklı olmak da hizmetin parçasıdır.

Günümüzde sayısı günden güne artmakta olan Rezidans binalarının daha güvenli olması sebebiyle talebi artmaktadır. Güvenliğini sağladığımız Rezidansın öncelikle risk analizi yapılarak riskli bölgeler belirlenip elektronik güvenlik sistemi kurulur. Rezidans giriş çıkışları güvenlik altına alınarak bina içerisi 7/24 kameralarla izlenir. Binada ikamet edenlerin dışında izni olmayan kişilerin binaya giriş ve çıkışları engellenir. Gelen misafirler Rezidans girişinde durdurularak nereye geldiğinin bilgisi alınır. Ziyaret etmek istediği kişi aranarak onayı alınır ve sonrasında binaya girişine izin verilir. Bu sayede dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşı Rezidansda yaşayanların güvenliği sağlanmış olur.

rezidans-guvenligi-1

Neden Biz?

Uzun Yıllardır Yürütmekte Olduğumuz Güvenlik Hizmetlerinden tecrübe, profesyonel ekip ve Gelişmiş teknoloji kullanımı geri kalan bütün değişkenlerin önünde yer almaktadır.

30 Yılı Aşkın Deneyim

MAR Güvenlik, güvenlik sektöründe 30 Yılı aşkın deneyimli yöneticileriyle size, işinize veya ihtiyacınıza uygun strateji ve çözüm üretiyor.

REZİDANS GÜVENLİĞİ
TECRÜBE
REZİDANS GÜVENLİĞİ
EKİP

Profesyonel Ekip

Profesyonel Ekip yetiştirmek ve çalıştırmak sektörde en önemli hususlardandır. İşimizi ve güvenliğinizi önemsiyoruz. Profesyonel eğitimli yönetici ve saha ekibimizle hizmetinizdeyiz.

GELİŞMİŞ TEKNOLOJİ

Günümüzde gelişen dünyayla kendini her geçen gün daha fazla yenileyen güvenlik sektöründe teknoloji kullanımı artık kaçınılmaz. Mar Güvenlik sizin için en uygun teknoloji seçimini yapmaktadır.

REZİDANS GÜVENLİĞİ
TEKNOLOJİ