YAKIN KORUMA

Genel geçer risklere karşı daha çok kısa süreli olarak bir veya iki koruma personeli ile ( genelde silahsız ) olarak verilen koruma hizmetidir.

Yakın koruma hizmetinden faydalanmak isteyen kişi, gerek yaya gerek araçla saat konusunda uzmanlaşmış, özel eğitimli ekibimizle 7 gün 24 saat takip edilerek, oluşabilecek tüm tehlikelere karşı korunur ve gerektiğinde savunması yapılır. Yakın Koruma hizmetimizden faydalanan kişi kendini güvende hissederek huzurlu bir hayatın tadını çıkarır.

VIP KORUMA

Bu hizmet yakın korumadan farklı bir hizmettir. Yakın koruma hizmetinden çok daha farklı planlama ve değerlendirme gereklidir. Bu hizmette önemli olan hizmeti alan kişinin tüm rutin planlarını güvenlik ekibi ile birlikte yapmasıdır. Bu hizmet genelde üçten fazla koruma personeli ile ve silahlı olarak verilir.

yakin-koruma-1

Neden Biz?

Uzun Yıllardır Yürütmekte Olduğumuz Güvenlik Hizmetlerinden tecrübe, profesyonel ekip ve Gelişmiş teknoloji kullanımı geri kalan bütün değişkenlerin önünde yer almaktadır.

30 Yılı Aşkın Deneyim

MAR Güvenlik, güvenlik sektöründe 30 Yılı aşkın deneyimli yöneticileriyle size, işinize veya ihtiyacınıza uygun strateji ve çözüm üretiyor.

YAKIN KORUMA
TECRÜBE
YAKIN KORUMA
EKİP

Profesyonel Ekip

Profesyonel Ekip yetiştirmek ve çalıştırmak sektörde en önemli hususlardandır. İşimizi ve güvenliğinizi önemsiyoruz. Profesyonel eğitimli yönetici ve saha ekibimizle hizmetinizdeyiz.

GELİŞMİŞ TEKNOLOJİ

Günümüzde gelişen dünyayla kendini her geçen gün daha fazla yenileyen güvenlik sektöründe teknoloji kullanımı artık kaçınılmaz. Mar Güvenlik sizin için en uygun teknoloji seçimini yapmaktadır.

YAKIN KORUMA
TEKNOLOJİ